Hakan Muhafız 2. Sezon izle
8.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.6 /10 (7)
7.6 IMDB Puanı 8 Yorum 9,167 Görüntülenme

Hakan Muhafız 2. Sezon izle

Yeniden dirilen Ölümsüzler'e karşı zorlu bir mücadeleye girişen Hakan ve Sadık Olanlar, Ölümsüzler'in şehri ve tüm insanlığı yok etme planlarına engel olmaya çalışır.

Oh, lütfen, ölme! Üzgünüm. Tüm sırları ve gizemleri bilen Altın Bilgelik Ejderha’sına dönüşeceğim . Yakında, derin bir uykuya dalacağım. O sırada hiç kimse bana dokunmasın. Bir yıl sonra, uyanacağım. Yeniden doğacağım. Oh, Hakan Muhafız 2. Sezon full izle Bayan Grindtooth, uyumadan önce size bir soru sormak istiyorum.Cevaplar mısınız? Lütfen! Çok yorgunum. Ama belki son bir soru Jim bunu hakettin. Sor. Bayan Grindtooth, Luke Emma ve Ben Morrowland’ da birlikte nasıl gidebiliriz? Bana bunun cevabını verebilir misiniz? Ama sen her zaman nereli olduğunu bilmek istedin! Artık değişti. Lütfen bu soruya cevap verin. Gün batımında yelken açın. eve dönüş yolculuğunuzun ikinci günüde, öğlen, derece batı boylamında ve derece kuzey enleminde, yüzen bir adaya rastlayacaksınız. Ama acele etmelisiniz yoksa Hakan Muhafız 2. Sezon tek parça izle kaçıracaksınız ve birdaha asla bulamayacaksınız. Lütfen beni affedin. Altın nehrin suları ateşimi söndürdü. Çok harikayım.. yoruldum. Bayan Whaat! Bayan Whaat! Oh, Jim, Sesini rüyalarımda sürekli duyuyordum. Ama artık uyanıkken de duymaya başladım. Benim, Bayan Whaat! Jim! Bayan Whaat! Geri döndüm! Bayan Whaat, bu benim, Jim! Jim! Jim. Kral Alfons, Mr. Sleeve! geri döndü! İstila! Saldırı!

Hakan Muhafız 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor

Hakan Muhafız 2. Sezon Tüm Bölümleri izle

Herkes güverteye! Herkes Morrowland için görevini yapsın! Majesteleri! Mandala İmparatoru resmi bir ziyaret için burada! Resmi ziyaret mi? Oh, evet. Tacım ve yırtıcı kuşum Yani âsam! Gelin. Döndün, Hakan Muhafız 2. Sezon oyuncuları ne kadar güzel Majesteleri için yol açın! Luke, Jim, Emma! Beni affedebilecek misiniz? Elbette ,Majesteleri! Sizi affediyorum. Emma ve Jim’ de öyle. Aman Allah’ım. Nasıl olabilir? Yüzen bir ada! Altın Bilge Ejderha bize nerede bulabileceğimizi söyledi. Oh, evet, doğru, evet. Majesteleri, Krallığınızı bu adaya kadar genişletmeme izin verin.. Sevgili Luke, isteğin kabul edilmiştir bundan dolayı kendime Morrowland ın Kralı Diyeceğim. Yeni Morrowland’a Afiyet olsun. Majesteleri, Mandala İmparatoru ve kızı Prensen Li Si. Pardon? -Mandala İmparatoru. Burası çok güzelmiş, Kral Alfons. lütfen bana Alfy diyin. Sizi ve büyüleyici çayınızı kız içmeye davet edebilir miyim? Hayır, aslında Pastamda kale yemek için! Bu harika olurdu! Beni takip edin. Bang, bang.

Hakan Muhafız 2. Sezon 1. Bölüm izle

Vivat! İmparator evine döndü, ama Li Si Morrowland’da Kral Alfons’la biraz daha kaldı. Tabiki biraz sıkıştılar ama kimsenin umurunda değildi. Küçük Prenses Morrowland’ı çok sevdi. Bang! Hızlı olun! Dört hafta çarçabuk geçti, artık veda etme zamanı gelmişti. Hoşçakalın! Yakında tekrar bekliyoruz Hoşçakalın! Sonra görüşürüz! Evet yakında görüşürüz! Sakın üzülme dostum. Bu gemi artık düzenli olarak Hakan Muhafız 2. Sezon fragman buraya gelip gidecek. Jim, bana bir iyilik yap ve Emma’yı kontrol et? Tamamdır, Emma? Luke, şuna bak! Bu küçük bir Emma! Başka bir tuhaflık daha. Endişelenme ısırmaz. Yakında Emma kadar büyük olacak. O zaman bir makiniste ihtiyacı olacak. Onun için bir isim seçtin mi? Molly. Evet, bu hoşuma gitti. Molly için, M. Tekrar böyle bir macera yaşayalım mı? Birgün, kesinlikle. Jim? Evet, Luke? Neden Bayan Grindtooth’a gerçekten bilmek istediklerini sormadın? Cevabını zaten biliyorum Sizler benim gerçek ailemsiniz. Ve Morrowland benim evim. Ve böylece mutluluk ve barış iki dağlı adamız, Morrowland’ a geri döndü. Ve Jim ile Luke yakında bilinmeyene doğru başka bir seyahate çıkacaklarını onayladılar. Hala araştırmak istedikleri birçok gizem vardı.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Protector

  Yayın Tarihi:

  14 Aralık 2018

  Senaryo:

  Binnur Karaevli

  Yorumlar (8)