Abduction Türkçe dublaj izle
8.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.0 /10 (2)
7.4 IMDB Puanı 490 Görüntülenme

Abduction Türkçe dublaj izle

Quinn, kim olduğunu ya da nereden geldiğini hatırlamadan kendisini Vietnam'daki bir park alanında bulur. Şehirde geçmişine dair ipuçlarını bir araya getirirken, gizemli bir şekilde tehlikeli figürler tarafından acımasızca takip edildiğinin farkında değildir.

Belki de yeterince iyi değildim. DUVARDA GÜN Günaydın. Günaydın. Tommy ve Kevin gündür yukarıdalar. Duvarı yarıladılar. Saatte km hızla esen rüzgârla, düşen buzlarla boğuştular. Birçok zorlu bölümü Abduction konusu tırmandılar. Bugün ise çok zorlu bir bölümle uğraşacaklar. Buradalar. Yatay olarak buradan geçmeleri lazım. D sanırım. Bunu yapabilirlerse, bayağı mesafe almış olacaklar.

Bu metre yüksekliğindeki bulmacanın en zor kısmı yatay geçiş. Rotanın alt kısmı kaya yüzeyindeki belli belirsiz çatlakları ve girintileri takip ediyor. Ama yaklaşık metreden sonrasında, bu çatlak ve girintiler bitiyor metre solda ise, yukarı kadar giden bir dizi girinti ve çıkıntı daha var. Asıl mesele duvarın tam ortasında yer alan bu metrelik boş kısmı nasıl geçecekleri? Biraz Abduction oyuncuları farklı rengi ve dokusu olan bir kaya şeridi var. Onun altında ve üzerinde serbest tırmanmanın mümkün olduğu hiçbir yer yok. Ama o şeridin yapısında tutunmaya imkân veren birkaç yer var.

Abduction Filmi Hakkında Neler Söylendi?

Geçtiğimiz yıl boyunca, bu geçişi yapabilmek için günden fazla uğraştık. O tek aşamayı geçebilmek için binlerce kez deneme yaptık. Ben hiç yapamadım. Şimdi asıl tırmanışın bir parçası olarak Tommy hazırlanıyor gibi görünüyor zorlayıp, yapmamız gerekecek AŞAMA Hadi bakalım. Tam bir sinir harbi. Her an kayıp düşmeyi bekliyorsunuz. Biraz komik aslında metre yüksekliğinde bir duvar var ama her şey parmak uçlarınızın yaptığı milimetrelik deri temasına dayanıyor. Her şeye çok yakın çekim bakıyorsunuz. Üstesinden gelmenin bir yolu var. Bu yolda, kusursuz olarak yapılması Abduction 720p izle gereken bir dizi küçük hareketten oluşuyor. Tek bir tutuşu kaçırırsanız, imkânsız oluyor. Evet, dostum. Yanlış tutarsanız, imkânsız oluyor. Güzel. Dönüşümlü olarak deniyoruz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Abduction

  Yayın Tarihi:

  01 Mart 2019

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?