Black Mirror Bandersnatch 720p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.3 IMDB Puanı 443 Görüntülenme

Black Mirror Bandersnatch 720p izle

1984 ’te genç bir programcı, karanlık bir romanı bilgisayar oyununa uyarlarken gerçekliği sorgulamaya başlar. Aklın sınırlarını zorlayan, birden çok sona sahip bir İnteraktif olarak hazırlanmış hikaye. Nedir bu İnteraktif basitçe anlatmaya çalışalım sizler için: Örneğin filmi izlerken eline iki müzik kaseti alan aktör size hangi müziği dinlemeniz için seçme imkanı verir, seçim yaptıktan sonra hikaye sizin seçiminize göre değişir, şekillenir ve son bulur (Seçtiğiniz müziği dinlerken filmin akışı ona göre ilerliyor). Siz müziği dinlemek için altta çıkan iki seçenekten sağdakini veya soldakini ekranda 10 saniye içinde seçmeniz gerekir, seçim yapmazsanız otomatikmen senaryoya göre kendisi seçer ve oynar o kısım. Aslında bir nevi online olarak kendiniz senaryoyu şekillendiriyorsunuz ve sürekli seçim yapıyorsunuz. Şimdi bunu bu şekilde veremeyeceğimiz ve video şirketleri tarafından desteklenmediği için full halini ekledik. Bu verdiğimiz seçeneklerde normalde ortalama 2 saat sürecek olan film (seçimli olursa sağdakini seçeceksin diğeri oynamıyacak böylelikle süre kısalıyordu ve birini dinliyordunuz müziklerden, diğerini dinlemedğiniz için es geçiyordu), tüm seçenekleri içinde barındıracak ve 5 (Beş) saat yani seçimsiz bütün sahneleri ve bütün sonları görebileceksiniz. Yazdığım örnekten yola çıkarak olursak tam anlamıyla şöyle olacak hem sağdaki müziği dinliyecek hem soldaki müziği dinliyecek iki sahne oynayacak ve her iki seçimde ne olacağını göreceksiniz…
Değişik Örnekler: Araba sağamı dönsün solamı? Aktör sevgilisini aldatsın mı, aldatmasın mı? Aktör karşısındaki kişi ile kavgamı etsin, kavga etmesin mi? Aktör olay yerinden kaçsın mı, kaçmasın mı? aynı sahneler iki şer kez oynayacak böylelikle her olasılığı görmüş olacaksınız. Bu filmin aslında dizisi bulunmakta ve diziden yola çıkılarak TV filmi adı altında böyle bir yapıma imza atılmış. Filmin aslında İnteraktif olarak izlediğinizde bir sahneyi seçip oynattığınızda diğeri nasıldı diyip geri sarıyor öbürünü seçesiniz geliyor. Bu verilen sunum ile aslında daha mantıklı bir iş yaptığımızı düşünüyor her olasılığı izletmiş olarak sizlerle paylaşıyoruz. Veya filmi beğenirseniz eğer bir de öbür sahnelerde ne olacak tı acaba diyip baştan izlemek ve öbür sahneleri seçerek devam etmek yerine, sahneleri üst üste sizlerle buluşturuyoruz umarız beğenirsiniz sunumu.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Ne kadar iyi olabilir? Renly Baratheon'ı yıllardır zımbalıyor ama Renly ölmedi. Atlar biraz ürkmedi mi sence? Onlar at. Kendi gölgelerinden Black Mirror Bandersnatch hdfilmcehennemi bile ürkerler. Sen de duydun mu? Hayır. Orada bir şey var. Seni sersem. Yüzünün hâlini görmeliydin. Yemin ederim altına ettin. ''Oraya kim gidecek?'' Orada bir şey var. Evet, sakın üstüme gelme. Rennick. Beni aptal mı sanıyorsun? Rennick! Kuzey'deki Kral! Kuzey'deki Kral! Bizden bir kişiye karşılık beş Lannister öldü. Onlar ölü. Üstlerindeki her şeyi Black Mirror Bandersnatch fragman alın. Bu mahkumları tutacak yerimiz yok. Yiyeceğimiz bize bile zor yeter. Mahkumları idam etmiyoruz Lord Bolton. Elbette Majesteleri. Subayları faydalı olur.

  Bazıları Tywin Lannister'ın planlarını biliyor olabilir. Sanmam. Yakında öğreniriz. Ailemde şöyle deriz. ''Çıplak bir adamın birkaç sırır olur. Derisi yüzülmüş adamın olmaz.'' Babam Kuzey'de deri yüzmeyi yasakladı. Kuzey'de değiliz. Onlara işkence etmiyoruz. Yükselen yol çok güzeldir. Ama ordunuzu oradan indirirken zorlanacaksınız. Lannister'lar kendi mahkumlarını tutuyor. Kız kardeşimi istismar etmeleri için onlara izin vermeyeceğim. Hayır, yapmayın! Lütfen! Çürüme ilerlemiş. Hayır, Black Mirror Bandersnatch tek parça izle yapmayın! Hayır! Lütfen, yapmayın! İyileşirim. Acımıyor bile. Bu çürük yayılır. Ayağı şimdi kesmezsek Hayır, yapamazsınız! Sör! Lütfen. Ayağımı kaybedemem Kesmezse ölürsün. Sakat kalmak istemiyorum.

  Black Mirror Bandersnatch Full HD izle Aksiyon Gerilim Filmi


  Adamlarımızdan biri ilgine ondan daha çok ihtiyaç duyuyor. Adamlarınız benim adamlarım değil lordum. Şunu ağzına koy ve uzan. İzlemek istemezsin. Hayır! Yapmayın! lsır şunu. Kendi dilini ısırmaktan daha iyidir. İnan bana. Adın ne? Talisa. Soy adın? Ailemin hangi tarafta savaştığını mı bilmek istiyorsunuz? Benim soy adımı biliyorsun. Benden Black Mirror Bandersnatch Altyazılı izle avantajlısın. O çocuk sizin emrinizde ayağını kaybetti. Onlar babamı öldürdüler. O çocuk mu? Çoğu Ned Stark iddianızı desteklemedi diye hata etti diyor. Şimdi anlıyorum. Sayı üstünlüğümü biliyorsun. Kralın Toprakları'na yürüdüğümü de. Tahtı aldığımda konumunu korumayı düşünüyorsun. Ve kelleni. Önceliği kelleme veririm.

  Diğer Adları:

  Black Mirror: Bandersnatch

  Yayın Tarihi:

  28 Aralık 2018

  Senaryo:

  Charlie Brooker

  Resimler

  "Black Mirror Bandersnatch 720p izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?