Kripto Vurgun Türkçe dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.0 IMDB Puanı 523 Görüntülenme

Kripto Vurgun Türkçe dublaj izle

Crypto genç bir kara para aklamayla mücadele ajanına (Beau Knapp) odaklanıyor. Karmakarışık bir yolsuzluk ve dolandırıcılık ağını araştırmakla görevlendirilen ajan, değişen ekonomik düzende aile çiftliklerini ayakta tutmaya çalışan babası (Kurt Russell) ve abisinin (Luke Hemsworth) yaşadığı memleketi New York’a gelir. Ajan kısa süre içerisinde kendini, gizemli bir sanat simsarının (Alexis Bledel), kripto para meraklısından siber dedektife dönüşen bir adamın (Jeremie Harris) ve acımasız müşterilerinin ihaleleriyle ilgilenen yozlaşmış bir muhasebecinin (Vincent Kartheiser) içinde yer aldığı tehlikeli bir yeraltı dünyasında tuzağa düşmüş halde bulur.

Bu delil. Hadi lütfen, delil bu. Kesinlikle. Lütfen dikkatli olun. Çıkarıyorum hepsini. Lütfen böyle yapmayın. Gerçekten delirmişsiniz. Durun. Yalvarıyorum. İğrenç bir fikir. Yeter artık! Bana büyü yapıldı Müfettiş Crypto oyuncuları Shoerope. Büyülendim. Kocamın son teneffüsünün ardından katilini adaletin affedilmeyen kollarına teslim edeceğime ve bu işi yapana dek sonsuza dek lanetleneceğime yemin ettim. Umutsuzca bu bulanık cinayetin gizemini çözmeye çalışırken onun gibi görünüp onun yaptığının yaparsanız bunun araştırmanıza ve dolayısıyla bana katkısı olacağını düşündüm. Yardımcı Crypto konusu olmaktan onur duyarım Honey.

Crypto Türkiye’de Vizyona Girecek Mi?

Ama bu tür bir metodolojiye aşina olduğumu veya rahat olduğumu söyleyemem. Çünkü bir adam başka bir adamı ancak onun bastığı yere basar onun hissettiğini hisseder ve onun sahip olduğuna sahip olursa anlayabilir. Anlıyor musunuz? Ölümcül yaranın sebep olduğu izleri kumaşın üstünde görebilirsiniz. Görüyorum. Bir terapi formu olarak tadilatını ben üstlenmiştim ama büyük kuvvetle uygulanmış bir mutfak bıçağı yarığı tümüyle silmek için zor bir iz. Ve onu bulduğumda Ne oldu? Cinayet silahı hâlâ üstündeydi ve ölümcül yaradan kanlar yayıldı. Suç mahallinde herhangi bir kanıt var mıydı? Katil eldiven takmış olmalı çünkü bıçağın sapında parmak izi yoktu.

Crypto Filmi Hakkında Neler Söylendi?

Ve hayatının son bulduğu mutfağı araştırmakta geçirdiğimiz sayısız saat herhangi bir Crypto 720p izle ipucu bulma çabalarımızın boşuna olduğunu kanıtladı. Eminim deneyimli bir elin marifeti. O deneyimli el, o günden beri her gece yastığıma soğuk bir şekilde dokunuyor. Uyuyabilmek için içki içiyorum ama içki sadece gözyaşlarımı besliyor. En derin taziyelerimi sunarım. Lanet sempatinizi kendinize saklayın. Anlaşmıştık. Yapmalısınız. Bana şunu söyleyin. Ölümün acısını hiç deneyimlediniz mi? Deneyimlemedim. Tabi ki de deneyimlemediniz. O zaman hadi Şerif. Çözmeniz gereken bir suç var. Sizi burada gözetlemeyi beklemiyordum Şerif. Komiserim, söz verdim. Ve şaşkınlığım memnuniyetten kaynaklanmıyor. Bu derece ünlü bir ortamda bulunma amacınızı açıklayın Shoerope.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Crypto

  Yayın Tarihi:

  12 Nisan 2019

  Senaryo:

  Carlyle Eubank, David Frigerio, Jeff Ingber

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?