Glass Türkçe dublaj izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
7.0 IMDB Puanı 909 Görüntülenme

Glass Türkçe dublaj izle

Aşırı güçlü ve zarar görmeme yeteneğine sahip olan David Dunn, Kevin Wendell Crumb'ın parçalanmış kişiliklerinden biri olan ve en tehlikelisi olarak öne çıkan The Beast'in peşine düşüyor. Bu kovalamaca sırasında, kemiklerinin narinliğini şeytani zekası ile dengeleyen Mr. Glass'ın gölgesi de yavaş yavaş kendini göstermeye başlıyor. Glass'ın bildiği kimi sırlar iki adam için de kritik düzeyde önem kazanıyor. Aynı psikiyatri kliniğinde tedavi gören üç adam, birbirlerinden bambaşka karakterlerde olmalarına rağmen, "süper kahraman olduklarına inanan insanlar" üzerine uzmanlaşmış olan bir psikiyatrın bakımında tedavi için psikiyatri merkezine yatırılıyor. Ancak Mr. Glass ve Crumb'ın bir araya gelişi, kaçınılmaz olarak bir firar ile sonuçlanıyor. Onları durdurabilecek tek kişi olan Dunn da arkalarından firar ederek ikilinin peşine düşüyor.

Tabii ki. İlk olarak Hampstead gölünde yüzmeye gideceğiz. Sonra Sheakspeare’in Dünyası’nı izlemeye gideceğiz. Ve Charlie bizi Nothing Hill karnavalına götüreceğini söyledi. Vay be! Biri araştırmasını yapmış. Evet. Hunter beni şehirdeki en havalı yerlere götüreceğini söyledi ve ben de seni ve babamı götüreceğim. Kulağa harika geliyor. Aslında… Hunter hakkında… Latitude Festivali’ne gelebilir mi? Bu aile Glass oyuncuları etkinliğimiz olmalıydı, ama… Babanla bir konuşayım. Sürekli David’in onayını almak zorunda hissetmekten sıkılıyor musun? Herkes bir şeyleri onun yönettiğini sanıyor. Ama senin ailevi kararların da onunki kadar geçerli. Öyle mi düşünüyorsun? Bu göbek halkası taktırmak için babana kullandığın replik mi? Ah, yakalandım! Manipüle edeni manipüle edemezsin. Gerçekten, kangren olmadan onu çıkarttırmamız lazım. Evet, ama filmden sonra, Glass konusu değil mi? Evet! Ne giyiyor? Bilmiyorum. Vampire aşık. Onun seçimlerine güvenemezsin. Vampir mi? Yani, ne düşündüğünü kim bilebilir.

Glass 720p izle

YAZI LONDRA’DA GEÇİRMEK İSTİYORUM. İBİZA BAŞKA SENEYE. Aklı başında olan kim bir adama çiçek alır? Bu bir tiyatro geleneği, herkes yapıyor. Annem beğenir mi yani? Onun ortamı değil. Yarısından önce uyuya kalır. Ona ara deniyor baba. Amerika’daki işin kurudu o zaman? Hayır, hiç de değil. Sadece yeni bir zorluk istedim. Hepsi bu. Gabrielle’in bir yere yerleşmesi için uğraşıyorum. Londra en uygun seçenek gibi hissettim. Pekâlâ, devam et. Onun pahalı okul harçlarını ödeyemeyeceksin. Hızlı arabalar kullanmaya ve uçaklardan atlamaya başlaman lazım. Para bunlarda. Merhabalar Jerry. Oğlunu batı yakasında sahnede görmek ne kadar gurur verici? Çok iyi Charlie. Öyle mi düşünüyorsun? Bugün sahnede sadece iki yıldız vardı ve o da kızın memeleriydi. Pekâlâ, ben kaçar. Sonra görüşürüz Sonra görüşürüz. Hala bir pislik sanırım. İster misin? Evet, koy. Daha öncesi için üzgünüm. Kendimi kaybettim. Burada ne yaptığımı bilmiyorum Charlie. Oyun çok büyük bir felaketti. Kızımla baş başa bir günle bile başa çıkamıyorum. Sara ve ben, aramız iyi değil. Uzun mesafeli ilişkilerde bir şey var. Asla durumların ne kadar kötü olduğunu fark edecek kadar birlikte olmadık. Hadi adamım, bence biraz dramatiksin. Dinle, ilişkilerde inişler ve çıkışlar hep olur. Bu böyledir yani. Ve dinle, çoğu erkek kızının ilk adetine şahit olduğunda panikler. Tamam mı? Dinle.

Glass full hd izle

Yeni bir filmde başrol teklifi aldım. Yönetmen inanılmaz para çılgınca ve benim gibi bir aktör için olabilecek en iyi şeylerden biri. Harika dostum. Tebrikler. Evet. Ama film deniz aşırı çekilecek, yani yine Glass indir filmi izle gitmem gerekecek. Dinle dostum, daha önce çıkışmak istemedim. Söylediklerimde ciddiydim. Sadece işin yüzünden kızının hayatını kaçıran adamlardan olma. Biliyorum, ama buraya aktör olarak kendimi kanıtlamaya geldim, şaka değil. Hırslı olmak nasıldır biliyor musun? Aktör olmak hep hayalimdi. Neden Hollywood’da başarılı olmak varken burada kariyerimi öldürüyorum? Orada aileni kaçırmaya değer mi? Evet, ama aileme bakmam da lazım. Bu faturaları ödemeyecek, değil mi? Bak, bu oyun bitince L.A.’y giedeceğim. Bu filmin benim için doğru olup olmadığına bakacağım. Ama bu aramızda kalsın. David… Biliyorum, ateşle oynuyorum. Ama bunu Sara’ya anlatmadan önce kafamda çözmem gerekiyor. Al bakalım, şerefe. Teşekkürler. Bana hep dürüst olduğun için sana saygı duyuyorum. Ve oyuna gelince… Beğendim. Hadi ama, bok gibiydi. Hayır, bok gibiydin, ama… Daha iyi olduğunu gördüm, öyle diyelim… Kafana takma. Alt yazı çevirmeni: Gizem Kıroğlu

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Glass

  Yayın Tarihi:

  18 Ocak 2019

  Senaryo:

  M. Night Shyamalan

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?