Mucize 2 Aşk full hd izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
7.6 IMDB Puanı 491 Görüntülenme

Mucize 2 Aşk full hd izle

Oyuncular:

2014 yapımı "Mucize" filminin devam halkası olan yapımın yönetmenliğini ve senaristliğini bir kez daha Mahsun Kırmızıgül üstleniyor. Başrollerini Talat Bulut ve Mert Turak'ın üstendiği Mahsun Kırmızıgül'ün dördüncü uzun metrajlı filmi olan Mucize'de Ege'nin cennet gibi bir köşesinden Anadolu'nun uzak bir köyünde yokluk içerinsinde bir okula sürgün yiyen bir öğretmen ve okumayı, eğitimi dört gözle bekleyen çocukların hikayesi anlatıyordu. Muzice 2 Aşk'ın başrolünde Mert Turak yer alıyor.

Mucize 2 Aşk full hd izle Branch Rickey, Jackie Robinson’a bir şans vermeseydi, kimse birinci ligde siyah bir beyzbolcu olacağını aklına getirmezdi. Branch Rickey mübarek bir adamdı. Azizlik mertebesini hak eden tek beyaz adam. Abraham Lincoln var, baba. Ama o kısmen Eskimo’ydu. Vale, Bay Barry’nin arabasını getirdi. Teşekkürler, Brandon. Biliyor musunuz? Bu sohbete devam etmeyi çok isterim. Sizi Hawks maçına davet etsem? Pazar öğleden sonra? Skybox süitimiz de var. Skybox Kesin geliyoruz! Yapamayız. Olmaz. O gün ailemizle vakit geçiriyoruz. Anlatabildim mi? Sly and the Family Stone grubu inzivadan çıkabilir. Dünya’ya doğru bir göktaşı yaklaşıyor olabilir. Olamaz! Yine de geleneği bozmayız, anlıyor musun? Geleneğimizi koruruz. Aman be. Bir şey diyeyim mi, sen bunu anlayamazsın, çünkü aile canlısı bir kadına pek benzemiyorsun. Aile canlısı bir kadına benzemediğimi de nereden çıkardın?

Mucize 2 Aşk Ne Zaman Vizyona Girecek?

Saygısızlık etmek istemem. Olduğun gibisin. Ama burada farklı değerler söz konusu. Mucize 2 Aşk oyuncuları, Mucize 2 Aşk konusu, Mucize 2 Aşk indir Köklerimiz, bizim her şeyimizdir. Köklerle ilgili bir şey, gerçekten derin. Kökler. Ailesi olmayan bir kadına güvenmem. Kaşları olmayan ya da çok fazla anahtarı olan bir adama güvenmediğim gibi. Aslına bakarsanız, ailemi de çağıracaktım. İşte şuradalar. Her ikisi de, büyük olan da küçük olan da. Hey, Will! Hey, Will! Buraya gelsenize. Bunlar kim? Kocan mı? Taktı bir yüzük işte. Demek öyle! Aileni yukarıya çıkarmamı ister misin? Hayır, gelen çağrılarla ilgilen. Çağrılarla ilgilen, Brandon. Peki. Selam! Merhaba. Merhaba. o Bunlar da kim be? Will, Jamal Barry ve babası Joe Dolla. Bu da Ben. Vay anasını, gerçekten o. Ne haber, dostum? Ne haber, kardeşim? Helal olsun sana be! Tam isabet.

Mucize 2 Aşk Tek Parça izle

Capcanlı bir tane yakalamışsın. Evet, oldukça canlıyım. Çocuktan mı bahsediyorsun? İyi espriydi! Komik adammış. Üçkâğıtçı seni. Öyledir. Bunu kurcalardım, ama neyse. Bırakayım da ailenle vakit geçir. Bu çocuk da hık demiş burnundan düşmüş. Mucize 2 Aşk yorum, Mucize 2 Aşk hdfilmcehennemi, Mucize 2 Aşk fragman Aile mi? Aynı annene benziyorsun, küçük. Sonra konuşuruz. Hadi bakalım! Evet. Peki sizin burada ne işiniz var? Başla bakalım, yapacağın şeyi yap. Göster ona. Özür dilerim. Ehliyetini babamın odasında yerde buldum. İç çamaşırını kafama geçirdiğim için de özür dilerim. Peki. Teşekkür ederim. Ben de evinizi cinnet içinde terk ettiğim için özür dilemeliyim galiba. Bazen insanlara bir açıklama yapmadan kestirip atıyorum. Eminim delirdiğimi düşünmüşsünüzdür. Deliler deli olduklarını düşünmezler, belki de deli değildir. Babama nazik davranmaya çalışır mısın? Annem öldüğünden beri yapayalnız. Hey. Tamamdır, dostum.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Miracle 2 Love

  Yayın Tarihi:

  01 Mart 2019

  Senaryo:

  Mahsun Kirmizigül

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?