Nefesini Tut Türkçe dublaj izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
7.1 IMDB Puanı 49 Görüntülenme

Nefesini Tut Türkçe dublaj izle

Kör bir adamın evine girip, hırsızlık yaparak yakalanmadan kurtulabileceklerini düşünen üç arkadaşın hikayesi. Adamın göründüğü kadar çaresiz olmadığını farkettiklerinde ise korkunç bir hata işlediklerini anlamışlardır ancak; evin içerisindeki ölümcül kovalamaca çoktan başlamıştır bile.

Nefesini Tut Türkçe dublaj izle İsa ile zaten uçuyorum. Artık böyle bir şeye ihtiyacım yok. Pekâlâ Sizin için özel bir sürprizim var, hanımlar. Sürprizlere bayılırım. Hepimiz Mari ve James’i parlak bir gelecek beklediğini biliyoruz, değil mi? Ama biraz detay fena olmazdı, ne dersiniz? İşte bu yüzden bir medyum tuttum. Hadi bakalım. Hadi! Evet! Ne kadar düşüncelisin, Olivia. Ama kimse Dionne Warwick’in medyum hattındaki dolandırıcılardan birinin geçmişimiz hakkında zırvalamasını duymak istemez herhalde. Peki, zaten burada olduğuna ve muhtemelen seni duyabildiğine göre Nereden buldun bunu? Facebook. Ne? Pekâlâ, Nefesini Tut hanımlar bakalım bu geceki ruhsal yolculuğumuz kiminle başlayacak Sür-tük! Seninle. Kartım. Bu kartlara dokun lütfen. Teşekkür ederim. İş yerinde sorunlar yaşıyormuşsun. Evet, kızlarla konuşurken duydun. Orada başarılı olmanı istemeyen bir adam var. Senin yüzünden kendini tehdit altında hissediyor. Bir adam mı? Bir düzineye ne dersin? Bir de ilişkinin olduğu bir adam var.

Nefesini Tut Ne Zaman Vizyona Girecek?

Nefesini Tut full hd izle Ve adının baş harfi W. Will mi? Nasıl bildin bunu? Nasıl bilebilirsin ki? Dün gece Highland Tap’te beni mi gözetliyordun sen? Hanımefendi, kim olduğunuzu bilmiyorum. Ayrıca yıldır ayık geziyorum. Otu, peyote kaktüsünü ve kokaini saymazsak. Kokain mi? o Hepsini s.ktir ettim. Erkeklerle nasıl bağ kuracağını öğrenmek istiyorsun, değil mi? İçindeki kapıyı açmana yardımcı olabilirim. Evet. Hadi biraz çay içelim. Çayı pek sevmem. Hadi ama, biraz iç. Bu koku da ne? Fey lougawou bitkisinden geliyor. Haiti’den geliyor. İç de falına bakayım. Al bir yudum. Hadi, al bir yudum. Rahatla. İşte böyle! o Evet, iç bakalım. Dik kafana. Yudumla. İçine doğru bir yolculuğa çık. Kendini hisset. Hisset. Rahatla. Hem yin hem de yang’sin. Hem kadın hem de erkeksin. Ali. Hepsini içinde hisset. Bırak da içindekine ulaşsın. Hem yin Hissediyor musun? …hem de yang’sin. İçine doğru bir yolculuğa çık. İç sesine kulak ver. Ali. Kurtlarımı dökmeye hazırım! Biraz daha tüttürseydik keşke.

Nefesini Tut Tek Parça izle

Nefesini Tut Altyazılı izle, Don’t Breathe izle Merhaba şoför bey! Hazır mısınız kızlar? Parti otobüsü geldi! Kaltak kötü giyindiğimi söyledi. Çok eğlenceliydi. Harika bir faldı. Ağır ol, kızım. Özel gecemi sen kusarken saçını tutarak geçirmek istemiyorum. Yok be kızım, iyiyim ben. O tuhaf çay yüzünden mi, yoksa tüttürdüğümüz ot yüzünden mi bilmiyorum, ama farklı hissediyorum, tatlım! Böyle hisseden var mı Bu benim şarkım! Aslında benim şarkım. Hatırladın mı? Kendimi Tanrı yoluna vurmadan önce, Live Crew’un tur yollarına vurmuştum. Doğru ya. Aman Tanrım! Size küçük bir sır vereyim bu şarkı bana yazıldı. Hadi bakalım. Kalkmam lazım. Çekilin. Biri bu gece viskiyi fazla kaçırmış. Günaydın, Bayan Davis. Bulgularınız iyi görünüyor, ama sizi vahşi yaşama salmadan önce hayati organlarınıza bir daha bakalım. Neyse ki bu ölüp de üzerime kalmadı. Malın teki makatına koca saç kurutma makinesini sokup, duşta kendini elektriğe veriyor, nedense bundan ben sorumlu oluyorum. Kim yapar böyle bir şeyi? Affedersiniz, Doktor. Bir şey mi dediniz?

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Don't Breathe

  Yayın Tarihi:

  26 Ağustos 2016

  Senaryo:

  Fede Alvarez, Rodo Sayagues

  Ödüller:

  7 ödül & 21 Adaylık.

  Resimler

  "Nefesini Tut Türkçe dublaj izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?