Rafadan Tayfa Dehliz Macerası full hd izle
6.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.5 /10 (2)
6.9 IMDB Puanı 1 Yorum 1,445 Görüntülenme

Rafadan Tayfa Dehliz Macerası full hd izle

Bir inşaat firması mahalledeki evlerin sağlam olup olmadıklarına dair rapor çıkarmak için binaları incelemektedir. Ortada henüz bir netice yokken bile oldukça eski olan bu evlerin yıkılacağı söylentisi de mahalleli arasında hızla yayılmış, paniğe yol açmıştır. Hafızasına pek de güvenilmeyen Kuşçu Baba'nın tarihi değerinden dolayı mahalleye dokunulamayacağını söylemesi mahalleli tarafından ciddiye alınmamış, bir tek Rafadan Tayfa'nın dikkatini çekmiştir. Çocuklar Kuşçu Baba'nın kütüphanesinde bu tarihi değerin ne olduğunu öğrenirler; İstanbul'un en eski dehlizlerinden bir tanesi mahallenin altından geçmektedir. Geriye yapılacak tek bir şey kalmıştır, bu dehlizi keşfetmek ve mahalleyi kurtarmak...

Tamam bekle. Babes. Sonunda Layla Valentine’a ulaştım. Layla Valentine. Ben Sorun değil. Tamam. Selam, benim. Hayır, ne oluyor? Dışarıda mı? Bira içmek istiyorum. Harika. Layla, bu yazın şarkısı olacak. Anne! İbiza da çalacağım. Güzel lamba. Camden pazarından aldım. Maceralarını duydum. Alışverişi ekmek zorunda kaldığım için özür dilerim, ama sana özel bir şey aldım. Güzel. Teşekkürler baba. İyi rüyalar Rafadan Tayfa Dehliz Macerası full izle tatlım. İyi geceler bebeğim. İyi geceler. İşte burada. David. Selam dostum. Bugün seni küçük çatlakla bırakıp gittiğim için kusura bakma. Hayır, sorun değil. Çok eğlendik. İyi. Dinle, yarın sabah müsait misin? Bir şey konuşmak istiyorum. Doğru. Bu Gabs’e senin biraz ezik olduğunu söylememle mi alakalı çocukken? Ne? Hayır. Ezik değildim. Neden bahsediyorsun? Öyle diyorsan. Ne hakkında konuşmak istiyorsun? Sara. Seninle bir iş hakkında konuşmak istiyor. Gerçekten iyi olabilir dostum. Ama yarın konuşuruz ve bugün için tekrar teşekkürler.

Rafadan Tayfa Dehliz Macerası Filmi Vizyona Girdi Mi?

Dert etme dostum. Kızımın ve senin şimdiden iyi anlaşmasına çok sevindim. Pekâlâ, iyi geceler. Tamam dostum, iyi bakalım. Evet! Bir dadı. Bir dadı mı olmamı istiyorsun? Dün Gabs seninle Rafadan Tayfa Dehliz Macerası tek parça izle harika zaman geçirdi, ve taşınmadan beri çok karmaşıktı. Dostum çaresiziz. Yabancıların çocuğuma bakmasından bıktım ve sen ve David birlikte büyüdünüz. Aile gibisiniz. Evet ama çocuklar bana göre değil. Çocuklar sinirlerime dokunur. Çocuklar kokar. Hayır, tabii ki sen değil. Biz yerleşene kadar. Hepsi bu. Olur mu? Gab’e soralım. Gab, sen ne düşünüyorsun? Gerçekten mi? Gördünüz mü? Nefret etmesi için rastgele bir dadı daha tutmak istemiyorum. Öncekine yaptığını gördün. Benden nefret ederse? Senden nefret etmiyor. Şimdiden seni seviyor. Ve sana ödeme yapacağız, tabii ki. Yani, çok. Sara. Sayın Layla Valentine binada. Aman Tanrım! Charlie, bu sana uyar mı? Geldiğiniz için teşekkür ederim. Nasılsınız? Bana borçlusun, Rafadan Tayfa Dehliz Macerası sinema filmi izle çok büyük borçlusun. Evet, teşekkür ederim. Onu bu albüme almalıyım, lütfen. Teşekkürler Charlie. Bizi kurtardın. İşte, Gabs. Yeni dadıyla tanış. Bana öyle deme. Bekle, ne? Görünüşe göre ikimiz kaldık. Bir dadıyı ortalama ne kadar sürede istifa ettirdiğimi biliyor musun? Evet, ama ben yeni dadı değilim. Ben aile dostuyum, yani arkadaş sayılırız. O da ne? Şimdi. Nereden başlasak?

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Rafadan Tayfa Dehliz Macerasi

  Yayın Tarihi:

  26 Ekim 2018

  Yorumlar (1)