The Aftermath Türkçe dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7,5 IMDB Puanı 4,211 Görüntülenme

The Aftermath Türkçe dublaj izle

1946 yılı savaş sonrası yeniden ayağa kalkmaya çalışan Almanya... Rachael Morgan adında bir kadın soğuk bir kış gününde harabeye dönmüş Hamburg şehrine gelir. Bir İngiliz olan kocası Lewis, yerle bir olmuş şehri yeniden kuran ekiplerin birinde görevlidir. Çift bu yeni ortama alışmaya çalışırken, Rachael kocasının beklenmedik bir kararı karşısında şaşkına dönecektir: yaşayacakları büyük evi, evin önceki sahipleri olan Alman bir dul ve onun problemli kızıyla paylaşacaklardır. Savaşın trajedisinin gölgesinde yaşamaya çalışan bu 4 farklı insan bir düzen oturtmaya çalışırken, öfke ve keder duyguları tutku ve ihanetin kapılarını açacaktır...

Harald Karstark savaş alanında öldü. Ramsay için savaşırken öldüler. Kaleleri senin için savaşırken ölen adamların ailelerine ver. Ben Gece Nöbeti’nin Lord Kumandanıyken bana ihanet eden adamları infaz ettim. Emirlere uymayan adamları The Aftermath filmi full izle infaz ettim. Babam hep şöyle derdi… “İdam hükmünü veren kişi kılıcı da savurmalı,” Ben de buna bağlı kalarak yaşamaya çalıştım. Ama babasının günahları için bir evladı cezalandırmayacağım.

Bu ailelerin de yüz yıllarca yaşadıkları yuvalarını ellerinden almayacağım. Kararım budur ve kararım nihaidir. Ned Umber. Alys Karstark. Ailelerimiz yüz yıllarca savaş alanında birlikte kan döktü. Sizden The Aftermath hdfilmcehennemi Stark Hanesi’ne bir kez daha sadakat yemini etmenizi sancaktarımız olarak hizmet vermenizi ve çağrıldığında yardımımıza koşmanızı istiyorum. Kalkın. Dünün savaşları artık geride kaldı. Kuzey’in tek yürek olması The Aftermath Altyazılı izle lazım artık yüreği atan tüm Kuzey’in. Yanımda savaşacak mısınız, Ned ve Alys şimdi ve daima? Şimdi ve daima! Şimdi ve daima! Sen kardeşimsin ama artık kral benim. Taç takmaya da başlayacak mısın?

The Aftermath Türkçe Dublaj izle (2019) TEK PARÇA NETTE İLK

Diğer lord ve leydilerin önünde kararlarımı sorguladığın zaman beni bastırmış oluyorsun. Kararlarını sorgulayamaz mıyım yani? Tabii ki sorgulayabilirsin ama… Joffrey kimsenin otoritesini sorgulamasına izin vermezdi. Sence o da iyi bir kral mıydı? Beni Joffrey mi sanıyorsun? Sen tanıdığım Joffrey ile en alakasız kişisin. Teşekkür ederim. Bu işte iyisin. Ne işi? Hükmetme. Hayır. İyisin. Çok iyisin. Sana saygı duyuyorlar, The Aftermath oyuncuları gerçekten ama senin de biraz… Ne gülüyorsun? Babam eskiden ne derdi? “Ama”dan önce söylenenler bir boka yaramaz. Bana öyle bir şey demedi. Hiç der mi. Kızlarının önünde hiç küfür etmedi.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Aftermath

  Yayın Tarihi:

  15 Mart 2019

  Senaryo:

  Rhidian Brook, Joe Shrapnel, Anna Waterhouse

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?