The Informer Türkçe dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.7 IMDB Puanı 75 Görüntülenme

The Informer Türkçe dublaj izle

The Informer, özgürlüğe kavuşmak için uyuşturucu çetesinin içerisinde sızmak zorunda kalan eski bir ajanın hikayesini konu ediyor. Eski bir özel kuvvetler ajanı olan Pete Koslow, onurlu ve takdirler almış bir şekilde emekliye ayrılmıştır. Ancak Pete Koslow'un dünyası, karısını korumak için giriştiği bir mücadeleden sonra hapse girdiğinde tepetaklak olur. Koslow'a iki FBI ajanı için muhbirlik yapmak ve gizli yeteneklerini kullanarak New York'taki en güçlü suç patronu olan General'i devirmeyi kabul etmesi durumunda erken tahliye şansı verilir. Fakat Koslow'a özgürlüğünü kazandırması gereken gizli operasyon gizli bir NYPD polisinin ölümüne yol açtığında işler değişir ve Koslow kendisini FBI ve mafya arasındaki çapraz ateşin ortasında bulur. General, Koslow'un suçu üzerine alıp hapisanenin içinden bir uyuşturucu operasyonuna öncülük etmesi için onu hapishaneye geri göndermekte ısrarcıdır. FBI da General’in operasyonu için hapishaneye geri dönmenin, Koslow’un onlarla olan anlaşmasını sürdürmek adına yapabileceği tek şey olduğunu söyler. İmkansız seçeneklerle çevrili olan Koslow, kendisini ve ailesini kurtarmak için New York'un en güçlü üç örgütünün, FBI'ın, mayfanın ve New York Polis Departmanı'nın pençelerinden kurtulmak zorundadır...

The Informer Türkçe dublaj izle Yani ne ile karşı karşıya olduğumuzu biliyorsunuz. Yapmamız gereken şu: Tüm ekibin emrine amade olduğunu bilmesini sağlamalıyız. Çünkü bu ekip çalışması, rüyalarının garantisi! Aynen öyle! Pekâlâ! Şimdi, ekip çalışması demişken galiba elimizde bir şampiyonluk topu var. Öyle değil mi? Sanırım bunun anlamını biliyorsunuz. Demek ki, bu odadan birisi terfi etmek üzere. Sen olabilirsin mesela. Sen de olabilirsin. İyi bir yıl geçirdin. Ama adını söylemeden önce bu kişi hakkında bir şeyler söylemem gerek. Bu kişi kapı gibi sağlam, tutku ve kararlılıkla çalışıyor. Bu kişi pazarlığa gelince tam bir cesaret timsali. o unvanını bahşetmekten onur duyuyorum. Ortaklar kulübünün yeni üyesini hep birlikte alkışlayalım! Al bakalım! Eddie Allen! Ali? İyi yakaladın, Ali, ama o pası Eddie’ye atmıştım. Evet, Eddie dedi. Eddie, evet. O topu Eddie’ye ver. Yeni ortağımız, Eddie Allen. Tebrikler Eddie! İyi iş çıkardın. Harika bir seneydi! Evet! Eddie Allen, beyler!

The Informer Filmi Vizyona Girdi Mi?

The Informer full hd izle Hadi bakalım! Topu ona uzat. Hadi bakalım. Alkışlayın. Topu Eddie’ye uzatman gerek. İşte böyle. Uzat topu. İşte bu. Eddie Allen! Tebrikler! Ekip çalışması bu işte! Nick, şaka mısın sen? Ortak olmak için daha ne bok yiyeyim? Nefes al. Sakin ol. Usulü biliyorsun. Karar, ortakların oy birliğiyle alınıyor. Pekâlâ. Kimdi o zaman? Kevin’dı, değil mi? Kevin olduğunu biliyordum. Kapalı oy veriliyor, o yüzden istesem de söyleyemem. Palavra. Bu, erkekler kulübünün palavralarından biri, sen de biliyorsun. Bak, bu yeteneğe dayalı bir terfi sistemi. Sen de ortak olma hakkını kazanamadın. Pardon, kazanamadım mı? Benden daha çok altın Olimpiyat madalyalı müşterisi olan bir kişi söyle. Benim müşterilerim Sports Illustrated ve Vogue’un kapağına çıkıyor, hem de aynı ayda! Ama üç büyüklerden hiçbiri sende değil, yalan mı? MLB, NBA ve NFL. Düşünsene, Eddie Mitchell Trubisky’i bağladı. Seçmelerin bir numaralı adayı. Güm. Oldu bitti. Güm! Evet. Peki. Ali! Bak. Sana karşı dürüst olacağım.

The Informer Tek Parça izle

The Informer Altyazılı izle Erkeklerle bağ kuramıyorsun. Bu da demek oluyor ki, kendi kulvarında harikalar yaratıyorsun. Bu yüzden, kulvarında kalsan iyi olur. Tamam mı? Tamam. Bitti mi? Evet, hepsi bu. Harika. Kadınlar kulvarına döneyim ben. İyi günler, s.k yani Nick. Ne dedim şimdi ben? Dinleyin, yavşaklar! Jamal Barry’i bizzat bağlayacağım. Uyarmadı demeyin. Kemerlerinizi bağlayın, kalleş pislikler. Selam Ali, nasıl gidiyor? Muhteşem. Daha iyi olamazdı! Skip! Kızın geldi. Merhaba baba! Erkencisin. Evet. Mola. Bir kutlama yemeğine gidiyormuşsun gibi görünmüyor. Hayır, çünkü yaşında bir yalakayı ortak yaptılar. Ama gayet iyiyim, baba. Neden biliyor musun? Çünkü onlar yanlış yaparsa, ben doğrusunu yaparım. Konuşmak ister misin? Evet, konuşmak istiyorum. o Bu bandaj beni delirtecek Hepsinden daha çok çalışıyorum. İşimi daha iyi yapıyorum. Ve hâlâ beni ezmeye çalışıyorlar.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Informer

  Yayın Tarihi:

  16 Ağustos 2019

  Senaryo:

  Rowan Joffe, Andrea Di Stefano, Anders Roslund, Matt Cook, Börge Hellström

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?