Titanik full hd izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.8 IMDB Puanı 105 Görüntülenme

Titanik full hd izle

Teknolojinin son sürat ilerlediği bir dönemde, insanlar üstesinden gelemeyecekleri hiç bir sorun olamayacağına inanmaya başlamışlardır. 'Titanic' adlı dev transatlantik ise, insanlığın doğaya karşı gövde gösterisi gibidir. Bu 'Düşler Gemisi' nin yolcuları arasında Avrupa`da bir kaç yıl geçirdikten sonra Amerika`ya dönmekte olan, Jack adlı genç bir ressam ile nişanlısı ve annesiyle Philadelphia`ya giden Rose adlı genç bir kız da vardır. İki genç, şans eseri tanışacak, aralarındaki sınıf farkına aldırmaksızın birbirlerine yakınlaşacaktır. Bu arada doğa insanoğlunun günden güne artan kibirine bir nokta koymayı planlamaktadır. Yola çıkılmasından dört buçuk gün sonra, 10 Nisan 1912`de, Titanic iki saat kırk dakika süren ve sulara gömülmesiyle son bulan, hazin olayların başlamasına neden olacak buz dağına çarpacaktır.

Titanik full hd izle Irksal farkındalığına ne oldu senin? Kapa çeneni! Bacı’yı görmemiz gerek. İşte burası. Sıcak Çikolata Saç Tasarım mı? Evet. Buradan mı çay içtin? Beni yargılama. Peki. Kendine çekidüzen ver ve normal davran. Evet, kızım. Adamın tüm çamaşırlarını çamaşır suyuna buladı. Biliyorum, tam o sırada pencereden dışarı bakıyordum. Ben de aynı şeyi yapardım. Evet. Merhaba hanımlar. Affedersiniz. Bacı adında bir medyumu arıyorum. Burada çalışıyormuş. Bacı! Müşterilerin geldi. Arkaya yollasanıza. o Hadi! Merhaba. Merhaba. Indica mı sativa mi lazım? Bakın, Goril Tutkalı diye bir karışım var elimde. Sizi en tepelere kadar çıkarıp indirir, bebeğim. Ot almaya gelmedim buraya. Daha çok medyum tavsiyesine ihtiyacım var. Ben de şaka yapıyordum zaten. Georgia eyaletinde ot bulundurmanın yasalara aykırı olduğunu herkes bilir. Peki. o o Pekâlâ Senin için ne yapabilirim, bebeğim? Arkadaşım Mari’nin bekârlığa veda partisinde tarot falıma bakmıştın. Bana tuhaf bir çay içirdin.

Titanik Türkiye’de Tekrar Vizyona Girecek Mi?

Titanik indir, Titanik yorum, Titanik hdfilmcehennemi O çay beni altüst etti. İçinde ne vardı? Sadece yasemin çayıydı. Bir de çok az esrar vardı. Bir de çok ama çok az ekstazi. Ne? Feragat belgesi imzaladın, bilgin olsun. Yani bana uyuşturucu mu verdin? Olaya öyle bakma. İnsanlar bundan hoşlanıyor. Genelde insanlar bundan keyif alıyor. Peki benden ne istiyorsun? Kuru temizleme mi? Altına mı kaçırdın? Hayır. Altına mı kaçırdı? Hayır! Ne? Hayır. Pekala, şimdi Bu ekstazili çay Evet. …bana psişik bir güç verdi. Ve bana erkekleri daha iyi anlamam için yardım edecektin ya, şimdi insanların aklından geçenleri olduğu gibi duyabiliyorum. Yani şimdi ne düşündüğümü duyabiliyor musun? Hayır. Seni değil, sadece erkekleri. Doğru söylüyor. Ve bu beni delirtiyor. Lütfen yardım et. Olağanüstü! Hayır, değil.

Titanik Filmi full izle – indir

Titanik fragman, Titanik 1080p izle, Titanik tek parça izle Evet, öyle. Olağanüstü! Daha olağanüstü bir şey olamaz. Biliyor musun, internet sitesinde İnternet sitesi mi? …Haiti’den gelen şu yeni çayın amansız bir şey olduğu yazıyordu. Yıkılıyormuş dediler. Ama bu! Bu, psişik bir devrim. Hayır, değil. Bak gönül gözün açıldı artık. Gönül gözü filan istemiyorum. Kulağa iyi gelmiyor. Evet, gönül gözün açıldı işte. Peki bu konuda ne yapmamı bekliyorsun? Bak Biliyorum, erkekler için hep Acaba ne düşünüyor? derdim. ve artık biliyorum. İnan bana, bilmek istemezsin, çünkü hiç de iyi şeyler değil. Tamam. Sadece şu herifleri kafamdan çıkart. Yani sen buraya bu anlattığın yeteneğinden kurtulmaya mı geldin? Evet. Delirdin mi? Hayır. Kaç erkekle çalıştığımı biliyor musun sen? Tatlım, sakin ol. Nefes al. Dinle, yaklaş buraya. Ne? Gel hadi. Ne kadar çok takın var. Sağ ol. Gel buraya, bırak da Güzel. Dinle beni, sakin ol. Hissediyor musun? Evet. Hissediyor musun? Tamam.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Titanic

  Yayın Tarihi:

  19 Aralık 1997

  Senaryo:

  James Cameron

  Ödüller:

  11 Oscar Kazandı. Diğer 111 ödül & 77 adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?