Wonder Woman full hd izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
7.5 IMDB Puanı 95 Görüntülenme

Wonder Woman full hd izle

Sadece savaşçı amazon kadınların yaşadığı Themyscira adasında büyüyen, buranın dışına hiç çıkmamış ve hiçbir erkek görmemiş Diana müthiş savaş yeteneklerine sahip bir yarı tanrıdır. Günün birinde adaya bir Amerikan savaş uçağı düşer. Uçağın pilotu Steve Trevor, Diana tarafından kurtarılır. Dünyanın büyük bir savaş halinde olduğunu anlatan pilotun sözleriyle Diana, adasını terkederek uygar dünyaya doğru yola çıkar ve dünya savaşını bitirebilmek için bütün hünerlerini ortaya sermeye başlar.

Wonder Woman full hd izle Hayır. Dediniz. Duşta kıçına saç kurutma makinesi sokan bir heriften bahsettiniz. Böyle bir şey dediğimi sanmıyorum. Hayır, sizi duydum. Çok tuhaf. Böyle tuhaf bir şey söylenir mi hiç? Her neyse Kan basıncı normal. Her şey yolunda. Deliriyorum herhalde. Bugünden başlayarak, iş yerinde içki içmek yok. Sadece kokain. Hey! Neden bana kokain alışkanlığından bahsediyorsun? . Bu çok rahatsız edici bir şey. Sen bir doktorsun. . Fazla mahrem şeyler bunlar. Hiçbir şey demedim ki. Dedin. Bunu kayda mı alıyorsun? Ne? Avukatımı arıyorum. Sana rehabilitasyon lazım. Cep telefonum nerede? Bir şeyin yok. o Tanrı’ya şükür. Tüm gece boyunca oruç tutup dua ettim. Açlıktan ölüyorum! Amma da drama yaptın. Dizlerim beni öldürüyor. Sana çikolata aldım, kızım. Otomatı yağmaladım! Burası bel soğukluğu kokuyor sanki. Ne dedin sen? Bayan Davis, gidebilirsiniz. Nihayet! Seni eve bırakabilirim, ama iş kıyafetlerini de getirdim. İş. Ali, bu sefer biraz ağırdan alamaz mısın?

Wonder Woman Filmi Vizyona Girdi Mi?

Wonder Woman Türkçe dublaj izle Sakın başlamayın. o Merhaba sultanım. Merhaba, nasılsınız? İyiyim. o Dün gece bir bekârlığa veda partisine katıldık ve biraz akşamdan kalmayız. Bize güçlü bir ağrı kesici bulabilir misin? Hayır, hanımefendi. Kusura bakmayın. Yapamam. Darvocet? Percocet? Herhangi bir cet? Bütün cet’ler? Seni edepsiz! Bütün cet’ler mi diyorsun? Hayır, hanımefendi. Öyle bir şey yapamayız. Kusura bakmayın. Peki, bu fikrini değiştirir herhalde. Aklını başından alacak. Sekiz numaralı odada buluşalım. Ortalık yerde bu tür alışverişler yapamam, kızım. Sekize gel, dolaba bırak. Doktorum bir hafta boyunca araba kullanmamı yasakladı. Bu süre ehliyetimi bulmak için bana yeter herhalde. Gerçi dün geceden sonra, herhangi bir yerde olabilir. En azından bugün arkandan kullanılmış prezervatif kazımak zorunda kalmadım. Henüz. Kes şunu. Neyi? Ağzını oynatmadan konuşmayı ve patronuna söylememen gereken kaba şeyler söylemeyi.

Wonder Woman Tek Parça izle

Wonder Woman Altyazılı izle Yemin ederim, sana asla saygısız ya da uygunsuz bir laf etmedim. Bu kadarını söylemek bile fazla sana. İşte. o Bu kadarını söylemek bile fazla sana dedin. Bir de arkamdaki prezervatifle ilgili bir şeyler zırvaladın. Duydum seni! Ama bir şey demedim ki. Vay anasını, aklımı mı okuyorsun sen? Çünkü eğer aklımdan geçenleri duyabiliyorsan, büyük s.çtım demektir. Aklından geçenleri duyabiliyorum, büyük sıçtın! Kes çığlık atmayı! Kes dedim sana! Pekâlâ, Brandon, kenara çek. Tamam. Kenara çek, hava almam lazım. Kenara çekiyorum. Hava almam lazım. Çek şuraya! Kenara çekiyorum! Durdur şu lanet arabayı! Durduruyorum! İçimden düşünmeyi bıraktım! Yemin ederim! Kafamdan çığlık atmıyorum! Duydun mu? Ne yapıyorsun? Merdiven çıkmazsın ki sen! Ne yapıyorsun? Pekâlâ. Temiz hava. Allah’ın belası köpek. Keşke ben de istediğim yere s.çabilseydim. Ne güzel olurdu. Bu ayakkabılar beni öldürüyor. Sevdiğim o peynirin adı neydi? En iyi Batman Michael Keaton’dı.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Wonder Woman

  Yayın Tarihi:

  02 Haziran 2017

  Senaryo:

  Allan Heinberg, Zack Snyder, Allan Heinberg, Jason Fuchs, William Moulton Marston

  Ödüller:

  17 ödül & 54 Adaylık.

  Resimler

  "Wonder Woman full hd izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?