Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Türkçe dublaj izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
7.4 IMDB Puanı 331 Görüntülenme

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Türkçe dublaj izle

Sevimli terrier Max, veterinere yapılacak olan korkutucu bir yolculuğa çıkmak ve veterinerden galibiyetle dönmek zorunda!
fragman rapid

Kimseye, hiç kimseye Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Türkçe dublaj izle. Sadece alışkanlıktan yaptım. Keseli sıçan. Buzdolabı, ölü fare. Biz burada. Biz buradayız ya da buradayız olacak. Hayır, biz burada. Beni anladın, değil mi? Değil mi? Lütfen önüne dön. Gergin olduğun belli. Garaj kapısı hala sağlam mı? Öyle görünüyor. Sağ bölmeyi açın. Silahımı torpido gözünden alabilir miyim? Alamazsın. Keseli sıçan. Buzdolabı. Ölü fare. Bana anahtarı ver. Bana anahtarı ver. Vur onu ve yedek anahtarı kullan. Yedek, Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 full izle Sıska’ya verdiğim halkanın üzerinde. Anahtar nerede? Annenin kıçını kontrol ettin mi? Anahtar nerede? Bir rektum uzmanına sor. Dayan zenci.

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Filmi Vizyona Girdi Mi?

Hey, defol git buradan. Beni bırak adamım. Git buradan. Kapa çeneni zenci. Dur, dur, dur, dur, dur. Henry dur! Damn. Lanet olsun. Bütün bunlar benim hatamdı. Benim fikrim. Kaç. Henry. Sen git Anneme bir şey ver. Ona iyi bakacağım. Tamam. Ona güzel bir televizyon al. Şey olanlardan Anahtarı görüyor musun? Onu yuttu. Ve Sıska hala oralarda bir yerde. Onu arabayla geçip arkadan mı saldırmalıyız? Hemen şimdi, burada sıkıştırmamız gerek. Çatışma bundan daha tenha bir yerde olamazdı. Yardımcılarla ilgili problem yaşıyora Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 tek parça izle benziyorlar. Bayan Reed hala hayatta mı yani? Ön kapı zırhlı görünüyor. Neden ona bunu yapıyorlar ki? Gitmeden önce ortalığı mı temizlemek istiyorlar? Yüzde yetmiş beş. Diğer nedir? Emin değilim. Garip bir şey. Bu çok aşırıydı. Sızıntı var. Farkındayım. Sakın vurulma. Doğru açıda değiller. Yere inmeden bunu yapamazlar. Madem buradayım, ilk atışı yapacağım. Bunu orduda mı öğrendin? Geometri bilgisi aslında.. Diğer yardımcıya ne olduğunu gördün mü? Sıska zenci adam mı? Evet o. Sanırım ilk ateş sırasında ortadan kayboldu. Bu işimize yaramayacak bir değişken. Partiyi başlat. Özlemiş misin?

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Secret Life of Pets 2

  Yayın Tarihi:

  06 Haziran 2019

  Senaryo:

  Brian Lynch

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?