Hotel Mumbai Türkçe Dublaj izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
7.1 IMDB Puanı 1,553 Görüntülenme

Hotel Mumbai Türkçe Dublaj izle

2008 yılında Taj Mahal Palas Otelde meydana gelen terör saldırısının hikayesini konu ediyor. Arjun baba olmaya hazırlanan genç bir adamdır. Bir süredir işsiz olan Arjun, ailesini geçindirmek için şehrin en ünlü oteli olan Taj Mahal’de garson olarak iş başlar. Sabahın erken saatlerinde işinin başına geçen Arjun, ünlü şef Hemant Oberoi yönetiminde otelin değerli konukları için hazırlıklara başlar. Konuklar arasında henüz yeni anne baba olan zengin işadamı David ve eşi Zahra da vardır. Şehre tatile gelen aile, rahatça dinlenebilmek için lüks oteli tercih etmiştir. Ancak çıkan terör saldırısı otel çalışanları ve konuklarının keyifli günlerini kabusa çevirir. Otel yakınlarında birçok yer havaya uçunca, insanlar korku içerisinde otele doluşmaya başlar. Ancak otele girenler arasında teröristler de vardır ve çok geçmeden oteli de ele geçirirler. Kaçma şansı olmasına rağmen otel misafirlerinin yanından ayrılmayı reddeden şef Hemant ve otelin garsonu Arjun, herkesi güvende tutmak için hayatını riske atar. Çeşitli sınıflardan, farklı ırklardan ve inançlardan olan otel konukları, yaşadıkları bu korkunç saldırı karşısında örgütlenerek birlikte mücadele etmek zorundadır.

Aç mısın, Lasse? Annemi özledim. Gel… Bunları gördün mü? Onlar böğürtlen. Onları yiyebilirsin. Al bir tane. Çok acıktım! Biraz kızarmış ekmek… Eve dönmek istiyorum, annemin yanına. Oraya bak, Lasse, salıncaklar Hotel Mumbai oyuncuları! Niye gidip sallanmayı denemiyorsun? Orada yapmak istediğin bir şey yok mu? Eve mi gitmek istiyorsun? Lasse… bir şeyler ye. Onu beğenmedim. Bunun ne olduğunu biliyor musun? O bir timsahlı börek, gerçek timsahlardan yapıldı. Niye benim Marie olduğumu farz etmiyoruz? Lasse, Hotel Mumbai filmi full izle kocaman bir çocuk gibi yemeğini ye. Ve sütünü iç. Büyük bir çocuk gibi. Garip konuşuyorsun. Çünkü ben İsveçliyim. Sen de İsveçlisin. Hayır! Lasse, İsveçli, Astrid de İsveçli. Ve ben senin annenim. Hayır, değilsin. Lasse, şimdi yemeğini ye, sonra birlikte oyun oynarız. Lasse, ben senin annenim, ne diyorsam onu yapacaksın! Tamam, tamam, Lasse. Geçti, geçti… Gel… Bölüyor muyum? Şunu yazmak üzereydim…

Hotel Mumbai 720p izle vizyon filmi

Özür dilerim, Bay Lindgren… Gel benimle. Bu sabahki mektupta çok fazla yazım hatası var. Otomotiv tatil kitabı gönderilmemiş. Sen böyle değildin. Oğlum… Sürekli öksürüyor. Ölmesinden korktuğum için hiç uyuyamıyorum. Bu mektupların yazımını bitireceğim. Seni eve gönderiyorum. Beni kovamazsınız! Eve oğlunun yanına gitmezsen seni kovarım. Ama çok işim var… Bu bir emirdir. Eve git, Hotel Mumbai Altyazılı izle – indir oğlunla ilgilen ve o iyileşene kadar buraya gelme. Doktor geldi. Doktor mu? Ben doktor çağırmadım. Beni Sture Lindgren gönderdi. Biz eski dostuz. Sture…? Ücret almayacağım. Nefes al…nefes ver. Çok iyi. Nefes al… Çok güzel. Öne eğil… Lasse, benim için öksürür müsün? Güzel. İyileşecek mi? Boğmaca olmuş. Yapacak pek bir şey yok, akışına bırakacağız. Onu kontrol etmek için gelecek hafta tekrar uğrarım. Uyuyamıyorum. Sanırım sana herkesin soda içtiği ve sürekli günaydın dedikleri kasabayı hiç anlatmadım, değil mi? Her şey, yetişkinlerin çocuklarına kızıp onları utanç içinde evden göndermeleriyle başladı.

Çocuklar, başka topraklara gidip tek başlarına yaşadılar. Çocuklar, başlarının çaresine bakmak zorundaydılar. Ama onlar daha çocuktu. Ne yapacaklarını bilmiyorlardı. Ayaklarını yastıklara dayayarak uyudular ve giysilerini ters giydiler ve geceleri birbirlerine günaydın dediler. Senin yatağında uyuyabilir miyim? Tabii ki, gel. Sonra ne oldu? Sonra çocuklar her şeyi kendi yöntemleriyle yaptılar. Bütün vakitlerini Hotel Mumbai bedava izle ağaçlara tırmanarak ve soda içerek geçirdiler. Onlar bunu iyi yapıyorlardı! Merhaba, Astrid. Bana ve kız kardeşime büyükannem bakıyor. Diyor ki, “Bırakın çocuklar bana gelsin.” Yaşlı olmasına rağmen bizimle oyun oynamayı seviyor. Bence sen de böyle birisin. Kitaplarındaki bütün çocuklar! Hepsi bize benziyor. Sen bizi anlıyorsun. Sen çocukların tarafındasın. Sen iyi bir insansın. Babam orada! Hoş geldin. Teşekkür ederim. Bu Lasse. Merhaba. Ben senin büyükbabanım. Annen mutfakta.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Hotel Mumbai

  Yayın Tarihi:

  22 Mart 2019

  Senaryo:

  John Collee, Anthony Maras

  Ödüller:

  1 ödül

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?