İntikam Meleği Türkçe dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 92 Görüntülenme

İntikam Meleği Türkçe dublaj izle

Peppermint, sevdiklerinin öcünü almaya çalışan bir kadının yaşadıklarını konu ediyor. Genç anne Riley, kocası ve kızının vahşice öldürülmesiyle sonuçlanan bir saldırıda yaralanmış ve komaya girmiştir. Kendisine geldikten sonra adaletin sağlanması için çabalayan Riley, sistemin ailesinin katillerini koruduğunu fark eder. Sistemdeki bu yozlaşma Riley’in örnek bir vatandaştan bir şehir gerillasına dönüşmesine neden olur. Bunca zaman çektiği acıdan güç alan ve hayal kırıklığını kişisel motivasyon kaynağına çeviren Riley, durdurulamaz bir güç haline gelmek için yıllarını zihnini, bedenini ve ruhunu eğiterek geçirir. Riley şimdi kendi adaletini sağlamak için yeraltı dünyasından, polisten ve FBI'dan bir adım önde olmalıdır...

İntikam Meleği Türkçe dublaj izle Ve bunu içtenlikle söylüyorum. Bilmez miyim? Aynen. Neyse ki, asistanın olmaktan öyle mutluyum ki İyi bari. …ömür boyu sürse de. Şuna bak! Yeni araba yapmışsın. Büyük günü önden mi kutladın? Hayır, Ethan. Sadece ofiste sıradan bir gün. Ortalığın tozunu attırıyor işte. Günaydın, Bayan Davis. Önden bayanlar. Teşekkürler. Yıllar önce olmalıydı bu. Benim ortak olup da senin olmaman inanılmaz, hem de sırf Matt Ryan’ı bağladım diye, olacak iş mi bu? Hakkımı vereyim, devasa bir isim, ama yine de Evet, haklısın, Ethan. İnanılmaz. Ben de öyle dedim zaten. Arkandayım. İyi şanslar. Sağ ol, Ethan. Bakamayacağım. Ali Davis’in ofisi. Merhaba Mari. Mari, şirkette olduğunu biliyormuş. Bekârlığa veda partisiyle ilgili kısa bir soru soracakmış. Yarın gece için müsait olduğumu söyle. Detayları yazarsın. Ama anlayışlı ol. Vaktim olsaydı çene çalmayı çok isterdim gibi görünsün. Merhaba tatlım. Ali parti için sabırsızlanıyor. Harika olacak. Soru: Bugün neyi paramparça edeceğiz?

İntikam Meleği Ne Zaman Vizyona Girecek?

İntikam Meleği full hd izle Dünyanın bütün kıçlarını! Aynen! Pardon. Toplantı beş dakika sonra. Sakın bana bulaşma, abi! Yeminle mahvederim seni! Gözlerini söküp, göz çukurlarını s.kerim! Ananı s.kerim! Reklam ajansının yöneticisi miydi? Hayır, kardeşimdi. Fantezi futbol için hazırlık yapıyoruz da. Neyse, çörek ister misin? Olur, sağ ol. Sizi görmek bana çok iyi geliyor, çocuklar. Günüm şenleniyor. Sağ ol, Danny. Kardeşinin annesini mi s.keceğini söyledin sen? Evet, yani ikimizin annesi. Oldu, peki. Yatakta yatıyorduk, dedi ki, Adımı biliyor musun bari? Hiçbir fikrin yok, değil mi? Sıfır. Hiçbir fikrim yok. Ben de dehşete düşmüş gibi davrandım. Banyoya koştum, oradan mutfağa sıvıştım, gelen postayı kurcalamaya başladım, Bir tane Bed Bath & Beyond indirim kuponu buldum. Çırılçıplak haldeyim, dikkatinizi çekerim. O sırada içeri girdi, ben de şöyle dedim, Günaydın Müşteri. Kevin, seni tanıyorsam, kuponu saklamışsındır. Herhalde yani. Devamı daha güzel, sonra anlatırım. Hadi ama, Ali bel altı muhabbeti kaldırabilir.

İntikam Meleği Filmi full izle – indir

İntikam Meleği Altyazılı izle Değil mi, kanka? Tabii, poker gecesinde sansürsüz versiyonunu dinlersiniz artık. Neden taktın buna? Poker gecesi diye bir şey yok. Eğer olsaydı, seni davet ederdik çünkü paranı cebe indirmek isterdim. Öyle mi? Poker gecesi diye bir şey yok. Yok, hiç olmadı, sıfır! Sakin ol, koca bebek. Bambam’dan farkın yok. Güm! Anı yaşıyoruz, değil mi? Bu yüzden buradayız. Summit’te anı yaşarız biz. Aynen öyle! Sizi görmek ne güzel! Nasılsınız bakalım? Kendinize bunu tekrarlayın. Pekâlâ. Beyler Flaş haber: Jamal Barry NBA seçmelerinin bir numaralı adayı olacak ve menajerlerle görüşmeye başlamış. Jamal’ı severim. Sadece kaliteli bir oyuncu olduğu için değil, seri reklam anlaşmaları yaptıracağı için de. Ama Jamal gideceği yere bazı sıkıntılar da getiriyor. Sevgili babasını. Adam mahkemeye başvurup adını Joe Dolla olarak değiştirdi, sattığı besin takviyesi ürünlerine de aynı adı vermiş.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Peppermint

  Yayın Tarihi:

  07 Sep 2018

  Senaryo:

  Chad St. John

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?