Woman at War Türkçe dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı 51 Görüntülenme

Woman at War Türkçe dublaj izle

Variety dergisi tarafından "küresel meseleleri hem mizah hem de tatminkar bir adalet hissiyle ele alan, zekice yapılmış, insanı iyi hissettiren ender filmlerden" sözleriyle övülen Woman At War, İzlanda’nın el değmemiş dağlık bölgelerinde geçiyor. Filmin kahramanı, yöresindeki alüminyum tesislerine tek başına savaş açan, ancak evlat edinme başvurusu kabul edilince dünyası sarsılan, "Dağların Kadını", çevreci aktivist Halla. Kuzeyli mizahı küresel dertler ve adalet duygusuyla birleştirirken olağanüstü manzaralar eşliğinde sunan film, yönetmeni Erlingsson’un tarifiyle "macera gibi anlatılan bir kahramanlık hikâyesi; gülümseyerek anlatılan ciddi bir masal."

Woman at War Türkçe dublaj izle Buna ne dersin? Doğru, vardır. Ama spor işinde her zaman böyle olmaz. Olmaz işte. Biri kazanmak, diğeri de yenilginin acısını tatmak zorundadır, tıpkı o gözleri görmeyen kayakçı gibi. Evet, o kaza ölümle sonuçlandı. Kafası koptu. Kurtar bizi şu durumdan, lütfen. Ali Davis! Lisa! Kızım, şu hâline bak! İki metrelik kusursuzluk. Bu gecikmenin sebebi ne? Ben de yanına gelip bu konuyu konuşacaktım. Kapak görseli üzerine konuşuyorduk ve tabii ki sana önde olacağının garantisi verilmişti. Ancak düşündük ki belki kapağı NBA seçmelerinin bir numaralı adayı olarak gösterilen Jamal Barry ile paylaşabilirsin. Paylaşmak mı? Size bir şey sorayım. Matematiğiniz iyi midir? Evet, yüksek şerefle mezun oldum. Pek sayılmaz. Dört işlem bilirim. Jamal Barry’nin kaç şampiyonluğu var? Sıfır. Ama bu Efsaneler ve Yükselen Yıldızlar özel sayısı. İki şampiyonluğum, dört altın madalyam, üç En Değerli Oyuncu ödülüm var. o herifle ya da ayın erkeğiyle paylaşıp paylaşmayacağımı söyleyin.

Woman at War Türkiye’de Vizyona Girecek Mi?

Woman at War full hd izle Ön tarafı kadına verin beyler! Bunu hak etti. Ayrıca bir sözleşmemiz var. Güm! Menajerlerim çılgın dâhiler oldukları için çok memnunum. Ali, bluzunda kurumuş bir şarap lekesi var. Herhalde kızım, gelecek hafta şarap yapalım! Senin evinde. Herkes kazanacak demiştin. Evet. Oradaki bütün karidesleri yedim. Anlıyor musun? Yani kazandım. Oğlum Jamal, bu fotoğraf çekiminin bir parçası olmayacak. Sen kaybettin. İzle de gör. Jamal, hadi gidiyoruz! Jamal, seninle tanıştığıma çok memnun Daha kötüsü de olabilirdi. Nasıl? Arkandaki kullanılmış prezervatifi daha erken fark edebilirdin. O bir lastik eldivendi. Saçımı boyuyordum, seni yavşak. Tabii saçını meniyle boyuyordun herhalde. Marketin şarap reyonundaki kız bunun bekârlığa veda partileri için en çok satan içki olduğunu söyledi. İçki zevkin, üniversiteden beri pek gelişmemiş, ama yine de şerefe! Chablis, öksürük şurubu ve çamaşır suyu aynı şişede sanki. Karışmış bir kere. Merhaba millet. Merhaba bayan.

Woman at War Filmi full izle – indir

Kona fer í stríð izle Woman at War tek parça izle, Woman at War Altyazılı izle Kusura bakmayın, geç kaldım. o o Çünkü benimki berbattı. Son bekâr günlerinin şerefine, kuzen. Amma çük var burada. Pekâlâ, koy şunu yerine. Ne kaçırdım? Bu ifadeyi tanıyorum. Ali Efendim. Ortak olamadın, değil mi? Brandon denen o küçük pislik size mesaj mı attı? Hayır, o asabi sahte tebessümün her şeyi ele veriyor. Hâlâ inanamıyorum, bir de Nick bana şu saçma sebebi yedirmeye çalışıyor erkeklerle bağ kuramıyormuşum. İnanabiliyor musunuz? Ben! Yani Ne? Bakayım şu şişeye. Yok bir şey! Benim aklım almadı. Değil mi ama? Erkeklerle büyüdüm ben. Başlarım Oscar Ödüllü Filmler sebebine! Ali Galiba bir taksi çağıracağım. Hayır. Kimse bir şey çağırmıyor, çünkü tüttürmemiz lazım. Ciarra! yıldır ağzıma sürmedim.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Woman at War

  Yayın Tarihi:

  22 Mayıs 2018

  Senaryo:

  Ólafur Egilsson, Benedikt Erlingsson

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?